Virtualūs turai Lietuvoje (2024) Kviečiame užsisakyti!

Virtualūs turai

Virtualūs turai – tai interaktyvi nuotrauka ar vaizdo įrašas, į kuriuos žiūrėdami kompiuterio ekrane ir naviguodami su pelyte, matote beveik identišką vaizdą tam, kurį žmogus mato sukiodamas galvą. Tad dalyvaudami virtualiame ture, nufilmuotame su 360° kamera, jausitės lyg tikroje parodoje, pristatyme ar kitame renginyje.

Kuo ypatingi virtualūs turai, nufilmuoti 360°? 

Privalumas verslui

Užsiimame NT verslu ir norite pasiūlyti naują projektą potencialiems pirkėjams? Su 360 laipsnių kamera nufotografavę jūsų objektą suteiksime galimybę būsimiems gyventojams pasivaikščioti po naujus namus.

Platus pritaikymas

Į virtualų turą galėsime perkelti bet kokį norimą objektą – parodą, galeriją, NT projektą ir suteiksime galimybę jį apžiūrėti 360° kampu. Be to virtualių turų peržiūrai nereikia VR akinių, užteks ir paprasto kompiuterio.

Itin aukšta kokybė

Įprastos filmavimo paslaugos kainuoja beveik tiek pat, kiek ir filmavimas 8K raiška, o skirtumas akivaizdus – su vadinamomis „ateities“ kameromis nufilmuotas ar nufotografuotas vaizdas yra itin kokybiškas ir tikroviškas.

Kiek kainuoja virtualių turų filmavimas ir fotografavimas 360°?

Virtualių turų fotografavimo kainos priklauso nuo kiekvieno objekto individualiai. Kviečiame susisiekti ir suteiksime visą reikiamą informaciją apie virtualius turus bei apie kitas mūsų paslaugas (vestuvių filmavimą, kitų švenčių filmavimą, „Selfie“ platformą) ir jų kainas.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis

roberta.gecaite@gmail.com

H. Manto g 21, Klaipėda (MegaPlaza, 3 a.)
preloader image