Renginių filmavimas 8K raiška 360° kamera! NAUJIENA Lietuvoje.

Renginių, kitų švenčių filmavimas

Filmuojame ne tik vestuves, virtualius turus, bet ir kitas šventes. Įamžiname jaukias krikštynų emocijas, smagias mergvakario ar bernvakario akimirkas, dar kartą smagiai atšvenčiame jubiliejų. Be asmeninių švenčių, su 360 laipsnių kamera galime nufilmuoti ir įmonės vakarėlius, svarbius pristatymus, koncertus, spektaklius, netgi krepšinio varžybas ar bet kurį kitą renginį, kurį norėsite patirti dar kartą arba pažiūrėti per virtualios realybės akinius.

Švenčių filmavimas 360° kamera 8K raiška išskirtinė ir unikali paslauga Lietuvoje, kuri leidžia gražiausias jūsų šventės emocijas užfiksuoti būtent taip, kaip tą dieną ir jaučiatės. 

Kuo ypatingas 360° švenčių filmavimas?

Tikri prisiminimai

Tikriausiai ne kartą susimąstėte, jog būtų įdomu pamatyti, kaip atrodėte jūs patys ar jūsų artimiausiausi žmonės prieš 10 metų? Tai galima užfiksuoti ir nuotraukose, tačiau video formatu save pamatyti daug smagiau.

VR realybės privalumai

Užsidėję VR akinius ar stebėdami nufilmuotą šventę kompiuterio ekrane pamatysite kitokį vaizdą – po šventę tarsi vaikščiosite, jausitės lyg filme, tačiau visa tai tik naujausių technologijų sukurta iliuzija.

Dar geresnis vaizdas

Su 8K raiškos kamera iš arti užfiksuotą vaizdą matysite geriau nei stebėdami pasirodymą ar varžybas paskutinėje eilėje. Su tokiomis kameromis nufilmuotas vaizdas yra itin kokybiškas ir tikroviškas.

Kiek kainuoja švenčių filmavimas 360°?

Mūsų siūlomos filmavimo paslaugos prilygsta įprastiems filmuotojams, tačiau pasirinkę mus gausite nepalyginamai daugiau – papildomai pasiūlysime VR akinių nuomą, kad savo šventės ar kito renginio filmą galėtumėte pažiūrėti virtualiai.

Renginio filmavimas 8K raiška 360° kamera:

  • Jei renginys trunka iki 6 h – kaina iki 1000 €*
  • Jei renginys trunka ilgiau nei 6 h kaina nuo 1000 €

*Kiekvieno renginio kainą skaičiuojame individualiai, tad kviečiame susisiekti nurodytais kontaktais ir suteiksime visą informaciją apie tikslias paslaugų kainas.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis

roberta.gecaite@gmail.com

H. Manto g 21, Klaipėda (MegaPlaza, 3 a.)
preloader image