„Selfie“ video platforma Jūsų šventei! (2024) Nuoma ir kaina ➔

„Selfie“ asmenukių video platforma

Organizuojate gimtadienį, planuojate vestuves ar kitą šventę? Jus ir jūsų svečius tikrai nustebins „Selfie“ platforma – speciali pakyla su sumontuota 360° kamera, besisukančia ratu aplink pakylą. Skriedama dideliu greičiu, „Selfie“ platforma sukuria nuotaikingą ir stilingą vaizdo įrašą sulėtintu „SlowMotion“ režimu!

Kuo ypatinga asmenukių platforma?

Pritaikyta soc. tinklams

Su „Selfie“ video platforma sukursite itin populiarius trumpus vaizdelius, kuriais galėsite dalintis savo socialiniuose tinkluose.

Stilingo dizaino

Prabangi stiklinė pakyla ir aplink šviečiantys LED’ai šventėje atrodys išties įspūdingai. Dar didesnį įspūdį sukurs itin kokybiškas apšvietimas.

Smagiam laikui

Inovatyvi asmenukių platforma sukuria daugiau nei 240 kadrų per sekundę, kuriems kurti galėsite naudoti net ir savo mobilųjį telefoną.

Draugų kompanijoms

Ant mūsų asmenukių platformos galės filmuotis nuo 1 iki 5 žmonių, o vienam video sukūrimui ir atsiuntimui į jūsų el. paštą prireiks vos kelių minučių!

„Selfie“ video platforma – ideali pramoga šventėms

Nesugalvojate, kuo užimti svečius per vestuves, šimtadienį, įmonės vakarėlį, krikštynas ar gimtadienį? „Selfie“ platforma yra idealus variantas praktiškai bet kokiai šventei – ant šios pakylos mielai filmuosis ir jaunesni, ir vyresni šventės dalyviai. Taip pat ši platforma puikiai tiks ir reklaminiams vaizdo įrašams filmuoti, pavyzdžiui, drabužių ar aksesuarų reklamai, todėl panaudojimas tikrai labai platus.

Kiek kainuoja „Selfie“ asmenukių video platformos nuoma?

„Selfie“ asmenukių video platformos nuoma priklauso nuo valandų skaičiaus.

  • 2 h – 280 €
  • 3 h – 360 €
  • 4 h – 420 €
  • 5 h – 470 €
  • 6 h – 520 €

Kviečiame susisiekti ir suteiksime visą reikiamą informaciją apie „Selfie“ platformos nuomą bei apie kitas mūsų paslaugas (vestuvių filmavimą, kitų švenčių filmavimą, virtualius turus) ir jų kainas.  

Turite klausimų? Susisiekite su mumis

roberta.gecaite@gmail.com

H. Manto g 21, Klaipėda (MegaPlaza, 3 a.)
preloader image