Vestuvių filmavimas 360° kamera, 8K raiška. VR filmo peržiūra.

Vestuvių filmavimas

Vestuvės viena svarbiausių ir įsimintiniausių švenčių gyvenime, kurią svajojate paminėti su artimiausiais žmonėmis šalia. Norisi, jog vestuvių šventė būtų ypatinga ir ją norėtųsi prisiminti, todėl labai svarbu pasipuošti ne tik balta vestuvinė suknele, suvalgyti skanų vestuvinį tortą, bet ir pasirinkti tinkamus specialistus, kurie jūsų šventę įamžintų. 

Vestuvių filmavimas 360° kamera 8K raiška išskirtinė ir unikali paslauga Lietuvoje, kuri leidžia gražiausias jūsų šventės emocijas užfiksuoti būtent taip, kaip tą dieną ir jaučiatės. 

Kuo ypatingas 360° vestuvių filmavimas? 

Aukščiausios kokybės vaizdas

Esame pirmieji filmuojantys 8K raiška su sparčiai populiarėjančia technologija, kuri leidžia perteikti vaizdą itin kokybiškai. Su tokia kamera atkurtas vaizdas gali lygiuotis į aukščiausios kokybės filmus. 

Tobula šventės kopija

Užfiksuotas šventės akimirkas perkeliame į atmintuką ar virtualios realybės akinius, kad šią dieną galėtumėte prisiminti dar ir dar kartą. Itin tikroviškai atkurtas vaizdas leis dar kartą sudalyvauti šventėje tiems, kurie negalėjo dalyvauti.

Tikros ir nesuvaidintos emocijos

Esame tie vestuvių filmuotojai, kuriems svarbu, jog jaunieji jaustųsi atsipalaidavę. Mūsų tikslas yra perteikti tikras emocijas, todėl neprašysime dirbtinai pozuoti, o dirbsime „užkulisiuose“.

Reikalingi vestuvių filmuotojai jūsų šventei?

Kviečiame susisiekti su mumis, aptarti savo šventės detales ir kartu sukurti nuostabų jūsų vestuvių prisiminimą. Be vestuvių filmavimo siūlome ir VR akinių nuomą, taip pat „Selfie“ platformą, kuri vestuvių dieną leis sukurti trumpus, 15 sekundžių filmukus.

Kiek kainuoja vestuvių filmavimas?

Mūsų siūloma filmavimo paslaugų kaina prilygsta įprastiems filmuotojams, tačiau gausite nepalyginamai daugiau, kadangi tai bus visiškai kitoks vestuvių filmas, kurį žiūrint dar kartą patirsite tas pačias emocijas, kaip ir ypatingą vestuvių dieną. Renginio filmavimas 8K raiška 360° kamera:

  • Jei renginys trunka iki 6 h kaina iki 1000 €*
  • Jei renginys trunka ilgiau nei 6 h – kaina nuo 1000 €

*Kiekvieno renginio kainą skaičiuojame individualiai, tad kviečiame susisiekti nurodytais kontaktais ir suteiksime visą informaciją apie tikslias paslaugų kainas.

VIDEO Galerija

Playlist

6 Videos

Turite klausimų? Susisiekite su mumis

roberta.gecaite@gmail.com

H. Manto g 21, Klaipėda (MegaPlaza, 3 a.)
preloader image