Virtuali realybė nuo šiol ir jūsų šventėje! Švenčių filmavimas (2024)

Apie mus

Tobulėjant technologijoms ir kuriantis vis pažangesniems vaizdo filmavimo sprendimams nusprendėme, jog asmeninės šventės – tai dar viena puiki niša, kurioje virtuali realybė gali įnešti naujų spalvų. Siekdami šventės akimirkas perteikti kiek kitokiu žvilgsniu, nusprendėme pasiūlyti unikalią, Lietuvoje dar nematytą paslaugą – šventės filmavimą su itin aukštos 8K raiškos kamera 360 laipsnių kampu.

Mūsų tikslas – pasiūlyti išskirtinę paslaugą, kuri įamžintų svarbiausias jūsų švenčių akimirkas kitaip nei esate įpratę. Tikimės, jog pateisinsime jūsų lūkesčius ir padėsime ne sukurti, bet atkurti būtent tas emocijas, kurias patyrėte jums svarbią dieną.

Kuo unikalios mūsų filmavimo paslaugos?

Pateiksime paprastą pavyzdį. Įsivaizduokite, jog praėjus keletui metų po jūsų asmeninės šventės – vestuvių, krikštynų ir kt. – dar kartą visai tai patiriate tik virtualiai. Matote save, visus svečius, galite tarp jų vaikščioti, juos matyti, tačiau jie jūsų – ne. Būtent tokios emocijos aplanko žiūrint su 360 laipsnių kamera nufilmuotą vaizdą.

Kur slypi paslaptis?

Visa paslaptis slypi VR akiniuose. Nufilmavę ir sumontavę jūsų asmeninės šventės filmą jį perkeliame į virtualios realybės akinius, kuriuos užsidėję matote tikslią savo šventės kopiją. Kad jums būtų patogiau, filmo peržiūrai VR akinius nuomojame, o patį filmą dar papildomai įrašome ir į atmintuką, kad šventės akimirkas dar kartą galėtume žiūrėti ir kompiuterio ekrane. Teliks tik pasukti pelytę ir vaizdas taip pat suksis 360 laipsnių kampu.

Kokias paslaugas siūlome?

Filmavimo ir „Selfie“ įrangos bei VR akinių nuomos paslaugas teikiame visoje Lietuvoje.

roberta.gecaite@gmail.com

H. Manto g. 21, Megaplaza – 3 aukštas, Klaipėda
preloader image